< Geri
Duvardan Çıkma
105*180cm 10mm akrilik cam panyalı, sabit çemberli, kriko sistemli, yükseklik ayarlı, katlanabilir duvardan çıkma basketbol potası,
K.SPOR SALONU MODELİ - Y.AYARLI
Ürün Kodu - DC 013
OPSİYONEL
Esnek çember opsiyonu, Poliüretan panya altı ped opsiyonu, panya logo sticker opsiyonu, sabit sistem opsiyonu,
DUVARDAN ÇIKMA BASKETBOL POTASI 

Potanın çarpma levhası (panyası) 105*180 cm ebatlarında ve 10 mm kalınlığında olacaktır, Akrilik cam panya özel metal çerçevesine bağlantılı olacaktır, Çerçeve arka duvar bağlantısı şasesine bağlanarak duvara montajı sağlanacaktır, Bütün sistem elektrostatik fırın boyalı olacaktır, Çelik halatlara bağlı kriko sistemi ile yükseklik ayarı yapılmasına uygun olacak, yukarıya katlanabilecektir.    

CAM PANYA LEVHASI  

Potanın çarpma levhası (panyası) 105*180 cm ebatlarında ve 10 mm kalınlığında olacaktır, Panya şeffaf renkte ve üzerine işaretlenen kenar çizgileri ile dikdörtgen çizgileri beyaz renkte olacaktır, Yağmurdan, sudan,güneşten etkilenmeyen,boyası aşınmayan kullanışlı olacaktır.  

PANYA ÇERÇEVESİ  

30*50*2mm kutu profilden imal olacaktır, Beyaz renkte fırın boyalı olacaktır.    

BASKETBOL ÇEMBERİ  

Çemberlerin iç çapı 45 cm olacaktır, Ağların bağlanmasına imkan verecek altlarında çengel bulunacaktır, Çember malzemesi 20mm çapında yuvarlak metal olacaktır, Çemberlerin çarpma levhasının ön yüzeyine en yakın noktası 15 cm olacaktır, Turuncu renkte elektrostatik fırın boyalı olacaktır, Panya ya bağlanması için üzerinde 4 adet bağlantı deliği olacaktır.
   
Montaj anlaşmaya bağlı olarak müşteri tarafından veya istendiği takdirde tarafımızca yapılacaktır. Montaj ücreti ayrıca belirtilecektir.
Türkiye'nin her tarafına anlaşmalı kargo ile gönderim imkanı, Aksi belirtilmediği sürece kargo müşteriye aittir.Paylaş: