< Geri
Tavandan Inme
105*180 cm 12 mm akrilik cam panyalı, esnek çemberli, panya altı koruma pedi mevcut, elektirik motorlu, pano kumanda sistemli, tavandan asma, tavana katlanabilir basketbol potası,
ELEKTİRİK MOTORLU
Ürün Kodu - TA 010
OPSİYONEL
renk opsiyonu,
TAVANA KATLANIR ELEKTRİK MOTORLU SİSTEM (MAX.11M)

Basketbol potası  panya ölçüleri 105*180 cm kalınlığı 12 mm olacaktır,  Pota çemberi  yüksekliği 305 cm olup esnek süspansiyonlu olacaktır.  Çemberin esneme özelliği hem çemberi hem de çarpma levhasını  (Cam Panya) koruyucu şekilde olmalıdır. Çarpma levhasının en uzak noktasına yukardan 105 kg. dan daha fazla bir yük tatbik edilmeden çember esnemeyecektir.
Çemberin esnekliği yatay durumdan 30 dereceden daha fazla aşağıya açılmayacak şekilde olacaktır. Çemberin üzerine yüklenen ağırlık kalktığında çember derhal ve anında eski esas durumuna dönecektir. Cam panya altında poliüretandan imal özel koruma pedi olacaktır, porcuların kol, kafa gibi çarpmalarında dogacak darbeleri önleyecektir,  Potanın ana boynu (karkası)  139*4 mm borudan, şasesi 76*4 mm borudan imal edilecektir, Elektrik motoru ithal vinç-caraskal tip motor olup özel halat sarım tamburlu ve çelik halatlı olacaktır, Her pota üzerinde 1’er adet bulunacaktır, Elektrik motorlarını kumanda için 1 adet elektrik panosu bulunacaktır. Pano üzerinde yukarı, aşağı butonları olacak ve potalar bu sayede açılıp kapatılabilecektir.
        

CAM PANYA LEVHASI

Çarpma levhaları (panyası) 105*180 cm ebatlarında olacaktır, Panya akrilik malzemeden imal 12 mm kalınlığında olacaktır, Yağmurdan, sudan, güneşten etkilenmeyen, boyası aşınmayan kullanışlı olacaktır.

PANYA ÇERÇEVESİ

30*50*2 mm kutu profilden imal olacaktır, Beyaz renkte fırın boyalı olacaktır.

BASKETBOL ÇEMBERİ

Çemberlerin iç çapı 45 cm olacaktır, Ağların bağlanmasına imkan verecek altlarında özel klips kanca sistemi bulunacaktır, Çember malzemesi 20 mm çapında yuvarlak metal olacaktır, Çemberlerin çarpma levhasının ön yüzeyine en yakın noktası 15 cm olacaktır, Çembere 105 kg basınç uygulandığında aşağıya 30 derece esneyecek bırakınca tekrar yerine gidecektir, Turuncu renkte elektrostatik fırın boyalı olacaktır, Panyaya bağlanması için üzerinde 4 adet bağlantı deliği olacaktır.
Montajın ekiplerimizce yapılması gerekmektedir.
Türkiye'nin her tarafına anlaşmalı kargo ile gönderim imkanı, Aksi belirtilmediği sürece kargo müşteriye aittir.Paylaş: