< Geri
Tek Direkli
90*120 cm USA fiber panyalı, sabit çemberli,89*3 mm borudan imal, mapalı sistem, antrenman tipi, tek direkli basketbol potası,
USA PANYA ANTRENMAN MODELİ
Ürün Kodu - TD 022
OPSİYONEL
Flanşlı ankraj opsiyonu, panya logo sticker opsiyonu
TEK DİREKLİ ANTRENMAN TİPİ BASKETBOL POTASI 

Tek direkli  metal taşıyıcı ayak 89*3 mm borudan imal olacaktır, 90*120 cm fiber panyalı olacaktır, Sabit tip çemberli olacaktır, Çemberlerde floş beyaz renkte ağ kullanılacaktır, Panya arkasında metal çerçeve olacaktır, Bu çerçeve panyayı ve çemberi tutup ayak aksama bağlanma kolaylığı sağlayacak ve sporcu çembere asılmaların da çembere gelen basıncı arka metal aksama alıp çemberin ve panyanın kırılmasını önleyecektir, Bütün metal aksamlar elektrostatik beyaz renkte fırın boyalı olacaktır, Potaların zemine bağlantısı için 50 cm’lik ankraj ayrıca verilecek, önce ankraj terazide betonlanıp beton donduktan sonra pota ankraja takılarak kullanılır hale gelecektir.

USA FİBER PANYA LEVHASI

Çarpma levhaları 90*120 cm ebatlarında olacaktır, Panya 10 mm sunta üzeri polyester dökülerek kalıplarda dökülecek 2,5 cm kalınlığında olacaktır. Çizgileri kırmızı renkte boyanmış olacak, Yağmurdan, sudan, güneşten etkilenmeyen, boyası aşınmayan kullanışlı olacaktır.

PANYA ÇERÇEVESİ

20*40*3 mm kutu profilden imal olacaktır, Beyaz renkte fırın boyalı olacaktır.

BASKETBOL ÇEMBERİ

Çemberlerin iç çapı 45 cm olacaktır, Ağların bağlanmasına imkan verecek altlarında özel klips kanca sistemi bulunacaktır, Çember malzemesi 20 mm çapında yuvarlak metal olacaktır, Çemberlerin çarpma levhasının ön yüzeyine en yakın noktası 15 cm olacaktır, Turuncu renkte elektrostatik fırın boyalı olacaktır, Panyaya bağlanması için üzerinde 4 adet bağlantı deliği olacaktır.
Mapalı ( yere 50cm gömerek ) veya Flanşlı ( beton üzerine montajlı ) olarak iki şekilde imalat yapılmaktadır. Zemin durumunu lütfen bizimle paylaşınız.
Anlaşmalı Kargo veya anlaşmalı bölge ambarlarıyla Türkiye'nin her tarafına gönderim yapılmaktadır. Nakliye ücreti aksi belirtilmediği sürece müşteriye aittir.Paylaş: