Futbol
732*244 cm nizami boyutlarda, mapalı, stad tipi alüminyum futbol kalesi ve filesi
NİZAMİ STAD TİPİ
Ürün Kodu - F 15
OPSİYONEL
File kalınlık opsiyonu, 3 mm - 4 mm seçenekleri,
STAD TİPİ NİZAMİ FUTBOL KALESİ    

Özel kanallı alüminyumdan imaldir. Alüminyum direkler 100*120 mm ebatlarında olacaktır, Alüminyum direk üzerinde özel kanal kullanılmakta, bu kanal üzerine file bağlantı elemanı konup filenin kolaylıkla bağlantısı sağlanmaktadır, Bu kancalar PVC malzemeden imal edilecektir, Federasyon standartlarına uygun yerli üretimdir, Ölçü (732*244 cm) ve malzeme olarak nizami normdadır, Dış yüzeyler beyaz renk elektrostatik fırın boyalı olacaktır, File için alt ve arka gerdirmeleri bulunacaktır, Kalelerin zemin ankrajları bulunacaktır. Kalelerin her iki sağ ve sol arka tarafında 42*3 mm olan 3 m boyunda file gerdirme direkleri bulunacaktır, Alt kısım 32*3 mm  lik paslanmaz  borudan imal edilecek ve gerekli durumlarda yukarı kalkarak çim kesimlerinde kolaylık sağlayacaktır. Derinlik 200 cm olmalıdır.      

FUTBOL KALE AĞI  

732*244 cm ebatlarındadır, 2 mm kalınlıkta floş ipten imaldir, 15 x 15 cm göz aralıklıdır.
      
Mapalı ankraj ( yere 50 cm gömerek ) yapılmaktadır. Demonte olan kale direklerinin montajı kolaylıkla yapılabilir. Anlaşmaya bağlı olarak tarafımızca veya müşteri tarafından yapılacaktır.
Nizami kalelerin uzunluğu nedeniyle anlaşmalı kargo ile gönderilememekte, yük üstü parsiyel kargo olarak bölge ambarlarıyla gönderilmektedir. Aksi belirtilmediği sürece kargo ücreti müşteriye aittir.Paylaş: